1992
2024 - Praha Vysočany
2024 - Český Brod

Naše společnost si zakládá na svém původu. Jsme rodinná firma, která od roku 1992 provozovala živnost Oční optika Aleš Novák. S rozvojem a narůstajícími potřebami jsme v roce 2020 založili společnost INGOTVISION s.r.o., která pokračuje v tradici, kterou jsme před mnoha lety začali. Touto tradicí je znalost potřeb našich zákazníků, ochota, flexibilita, rozmanitost nabídky a individuální přístup.

Naše služby zahrnují nejen prodej všech produktů oční optiky, ale i měření zraku s ohledem na komplexní zdravotní stav klienta, aplikaci speciálních brýlových čoček například pro podporu barevného vidění nebo pro snížení nárůstu krátkozrakosti u dětí a mládeže nebo aplikaci speciálních tvrdých ortokeratologických čoček na snížení refrakčních vad nebo speciálních sklerálních čoček pro poškozené rohovky.

Naše služby obsahují i spolupráci se speciálními pedagogy a psycholožkou, kteří se zabývají specifickými poruchami učení, kde zrak hraje velmi významnou roli. Proto provádíme tzv. výkonnostní testy a ve spolupráci se specialisty nastavujeme terapeutické plány, které mají za cíl dopomoct žákům při řešení jejich problému.

Rádi vám pomůžeme v péči o váš zdravý zrak a komfortní vidění.

Přejít nahoru